Засідання робочої групи з формування завдання до комплексного плану просторового розвитку території Близнюківської СТГ

04 жовтня 2024 року кафедра управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру Державного біотехнологічного університету у змішаному форматі взяла участь в засіданні робочої групи з формування завдання до Комплексного плану просторового розвитку території Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.

На зустрічі було представлено основні положення щодо особливостей розробки Комплексного плану просторового розвитку території Близнюківської селищної територіальної громади, представлено SWOT-аналіз з детальною характеристикою зовнішнього та внутрішнього середовища громади та визначено стратегічні бачення її подальшого розвитку.

Також у процесі зустрічі, учасників було поділено на три групи за визначеними напрямами (економічні, соціальні та екологічні), які у ході жвавого обговорення існуючих проблемних питань громади надали свої пропозиції щодо першочергових і довгострокових заходів, які варто реалізувати.

Позитивне враження справив той факт, що Близнюківська селищна територіальна громада дуже зацікавлена у покращенні умов усіх верств населення, що проживають на її території, прагне до розвитку та створення сприятливих умов для залучення інвесторів. І на нашу суб’єктивну думку, саме такий підхід і віра у краще майбутнє є запорукою успішної розробки Комплексного плану просторового розвитку території та його реалізації.