На факультеті менеджменту, адміністрування та права відбулася онлайн гра-вікторина “Що? Де? Коли?”

10 листопада 2023 року у Всесвітній День науки в ім’я миру та розвитку на факультеті менеджменту, адміністрування та права відбулася захоплююча та неймовірна цікава науково-інтелектуально-пізнавальна онлайн гра-вікторина “Що? Де? Коли?”.

У грі взяли участь 4 команди:

1. Дівчата вищого розуму (спеціальності 015 Професійна освіта та 054 Соціологія);
  2. Королеви права (спеціальність 081 Право);
  3. Нейрон (спеціальність 073 Менеджмент);
  4. Пеушкі (спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування).

Кожна з команд виявила вражаючі знання та аналітичні можливості, створивши цю подію особливою та неперевершеною.

В досить напруженій боротьбі перемогу виборола команда “Нейрон” у складі: Балюка Влада, Мовчан Ліни, Петрухіної Тетяни, Рощупкіна Олександра та Ільченко Аріни.

2 місце посіла команда “Дівчата вищого розуму”, а 3 місце – у команди “Королеви права”.

Щиро вітаємо переможців!!!