Студентський круглий стіл: «Сучасні тенденції в управлінні та адмініструванні: нові парадигми та можливості»

10 травня 2024 року кафедра менеджменту, бізнесу і адміністрування разом з ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва» провели круглий стіл «Сучасні тенденції в управлінні та адмініструванні: нові парадигми та можливості» де учасники студентського гуртка ТОП-менеджер, здобувачі спеціальностей 073 Менеджмент і 281 Публічне управління та адміністрування мали можливість поділитися своїми дослідженнями та ідеями.

Дякуємо здобувачам за актуальні дослідження які стосуються вирішенню проблем управління в різних сферах діяльності. Бажаємо їм успіхів по втіленню їхніх ідей і наснаги в подальших дослідженнях!