Шановні студенти!

Державний біотехнологічний університет і кафедра фінансів, банківської справи та страхування при взаємодії з Асоціацією українських банків пропонує Працевлаштування та проходження практики у Банках в різних регіонах України!

Як це працює?

Для проходження практики або працевлаштування Вам необхідно подати свої дані або резюме на адресу elenamaliy@btu.kharkov.ua, або звернутися за телефоном 097 528 47 78.
Наш куратор програми, Малій Олена Григорівна, проведе попередню комунікацію з роботодавцями та повідомить Вас про можливі місця проходження практики і працевлаштування.

Не втратьте свій шанс! Ваше майбутнє починається тут і зараз! 🌟✨

Поточні пропозиції:

Державний біотехнологічний університет, АТ БАНК “ГРАНТ” та Асоціація українських банків пропонують Працевлаштування у Банку в місті Харкові на основі диплома бакалавра/магістра.
🎓 Мрієте про блискучу кар’єру у банківській сфері? 🏦💰
Державний біотехнологічний університет, АТ “КОМІНБАНК” та Асоціація українських банків пропонують вам працевлаштування в Банку у місті Київі одразу після випуску! 🌟👨‍💼👩‍💼