Кафедра фінансів, банківської справи та страхування – постійний учасник заходів Національного банку України в царині грошей, банків, фінансових ринків та страхування. Протягом вересня 2024 р. із нагоди Дня гривні під егідою НБУ відбулася низка заходів, у яких активну участь взяли представники кафедри, здобувачі різних спеціальностей.

Кожного тижня проводилися реальні та віртуальні екскурсії: «Гривня та Шаг крізь час», «Життєвий цикл гривні», «Історія створення гривні та введення її в грошовий обіг», «Таємниці гривні вулицями Києва», під час яких учасники дізналися про зародження традиції використання гривні та шага в грошовому обігу України, їх закріплення в обігу УНР на законодавчому рівні та введення гривні в грошовий обіг унаслідок проведення грошової реформи 1996 року. Величезне захоплення викликав процес  виготовлення національної грошової одиниці: від сировини, яку використовують для виготовлення банкнотного паперу, до вже готових банкнот, які потрапляють до гаманців українців

Для всіх бажаючих були проведені майстер-класи: «Банкнота в 10 кроків», «Гаманець», «Виготовлення скарбнички та монети».

В рамках різноманітних заходів відбулася конференція «Money&Banking: гроші та банки в історії Європи», учасники якої долучилися до наукових дискусій і публікацій результатів досліджень із актуальних питань щодо історії грошового обігу та банківництва в Європі.