Нові вектори самовдосконалення викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування

В період із 7 по 11 жовтня 2024 р. пройшов тижневий онлайн-лекторій «Школа страхування», який був організований у межах інформаційної кампанії #ЗнайСвої Права_Страхування за підтримки Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”.

Цей захід зібрав  834 учасники, об’єднавши вчителів, викладачів та експертну спільноту. Це не просто цифра, це спільнота людей, які прагнуть змінювати підхід до навчання, робити складні речі зрозумілими, а важливі – цікавими. Кожна лекція – новий погляд на страхування, а кожне запитання від учасників – крок до глибшого розуміння.

Спікерами стали представники Національного банку України, МТСБУ, ЛСОУ, НАСУ, які поділилися з учасниками онлайн-лекторію своїми знаннями. Завдяки цьому Школа страхування стала не просто освітнім заходом, а “живим” майданчиком для обміну досвідом і натхненням.

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування долучилися до цього дійства і були дуже задоволені тематикою та рівнем прочитаних лекцій. Дякуємо і чекаємо наступних зустрічей у рамках підвищення кваліфікації!