Захист магістерських кваліфікаційних робіт

Наприкінці грудня 2023 року кафедрами Фінансів, банківської справи та страхування та Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій було проведено захист магістерських робіт студентів денної та заочної форм навчання.

Голови державних екзаменаційних комісій – д-р економ. наук, проф. Коптєва Ганна Миколаївна, професор кафедри менеджменту Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та д-р техн. наук, проф. Гурко Олександр Геннадійович, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, відзначила високий рівень підготовки магістрів, практичну орієнтованість усіх, без винятку, робіт, впевнений захист самих студентів.

Інші члени комісії, до складу яких входили керівники кафедр – канд.екон.наук, доц., СТАВЕРСЬКА Тетяна Олександрівна та канд.техн.наук, доц. ДЕМЧЕНКО К.В. – та професори кафедр, також вказали на гідність робіт, зумовлені широким спектром охоплених проблемних питань та професійним підходом студентів до надання практичних рекомендацій.

Вітаємо керівників наукових досліджень магістрів із успішним захистом робіт. Вдячні їм за професійний підхід до своєї роботи!

Ми вітаємо своїх випускників! Висловлюємо вам свої щирі вітання з нагоди закінчення магістратури, бажаємо вам подальшої успішної наукової діяльності, радості нових відкриттів, натхнення та сприятливих можливостей самореалізації. Нехай вам з легкістю підкоряться будь-які вершини, нехай задумані плани якнайшвидше втіляться в життя! Ми пишаємось вами!!!