
На факультеті ветеринарної медицини відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Дні студентської науки у ветеринарній медицині» в змішаному форматі
Організаційним комітетом Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти «Дні студентської науки у ветеринарній медицині» прийнято 131 доповідь з 10 закладів вищої освіти підпорядкованих МОН України, серед яких Державний біотехнологічний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування, Полтавський державний аграрний університет, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Ґжицького, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, та інші.
Робота конференції здійснювалася за 5 секціями:
- Ветеринарна репродуктологія, фармакологія, токсикологія та ендокринологія
- Внутрішня патологія та хірургічні хвороби тварин
- Інфекційні та інвазійні хвороби тварин
- Фізіологія, біохімія та морфологія тварин
- Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза
Під час відкриття конференції з привітальним словом учасникам конференції виступив Кудряшов Андрій Ігорович, в.о. ректора Державного біотехнологічного університету, кандидат технічних наук; Михайлов Валерій Михайлович, голова організаційного комітету конференції, проректор з наукової роботи Державного біотехнологічного університету, Заслужений діяч науки і техніки, доктор технічних наук, професор; Цимерман Олеся Олександрівна, декан факультету ветеринарної медицини Державного біотехнологічного університету, кандидат ветеринарних наук, доцент.
Загальновідомо, що процес навчання в закладі вищої освіти невідривно пов’язаний з наукою, де студентській науці відведена особлива роль. Студентська наука – це не просто формальна участь нашої молоді у проведенні науково-дослідницької роботи та виконанні пошукових і прикладних наукових розробок, що, безумовно, є важливою складовою професійної підготовки сучасного фахівця, це ще й розвиток компетенцій, що дозволяють молодій людині уявляти сучасну картину світу на основі поглибленого, цілісного, часто на стику різних наукових сфер і напрямків, вивчення предметної галузі. Слова подяки організаторам конференції, які зробили все і більше, у цих надскладних умовах сьогодення, щоб конференція відбулася і пройшла на належному науково-організаційному рівні і щоб кожний учасник конференції отримав відповідні матеріали та сертифікати учасника. Будемо все робити, щоб ви залишили від конференції найкращі враження, бажаємо вам плідної, результативної роботи і задоволення від її результатів. Від ректорату та Голови Вченої ради бажаємо Вам, крім нових наукових здобутків, удачі в їх реалізації та успіхів в навчальному процесі, задоволення від життя, а молодим вченим – досягти омріяних вершин. “Михайлов В.М.”