На базі лабораторії проводяться навчальні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями:
- 208 Агроінженерія;
- 274 Автомобільний транспорт;
- 133 Галузеве машинобудування;
- 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
- 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
Матеріально-технічне забезпечення лабораторії:
Лабораторія «CASE IH Education» дозволяє здобувачам вищої освіти познайомитись з конструкцією, умовами експлуатації та специфікою технічного обслуговування сучасної техніки. Отримати необхідні знання з використання інтелектуального управляння технікою у системах точного землеробства. Матеріальна база лабораторії постійно оновлюється елементами конструкції, що передаються фірмою-партнером.
На базі класу «CASE IH Education» проводяться навчальні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями:
- 208 Агроінженерія;
- 274 Автомобільний транспорт;
- 201 Агрономія;
- 101 Екологія;
- 133 Галузеве машинобудування.
У рамках співпраці з ТОВ «Ukrfarming» проводяться тренінги та семінари фахівцями компанії. Вони розповідають здобувачам освіти про особливості роботи в компанії, вагомість інноваційного підходу, який в ній культивується та направлений на постійне вдосконалення технологій для підвищення ефективності та прибутковості агробізнесу.
Студенти, що отримали базові знання в цій лабораторії, проходять практику і стажування на базі ТОВ «Ukrfarming» та підвищують рівень своєї майстерності щоб зайняти достойне місце на професійній ниві.
У рамках семінару у шоу-рум компанії ТОВ «Ukrfarming» здобувачі на стендовому обладнанні можуть ознайомитись з принципами роботи систем автоматичного водіння і подивитись, як працює підрулювання без участі оператора.
«John Deere Training Center» створений для підвищення ефективності підготовки студентів для агробізнесу. Основним завданням навчально-наукового центру є координація з підготовки користувачів сучасної закордонної техніки, сервіс-менеджерів та менеджерів з продажу. Для забезпечення такої підготовки університет співпрацює з керівниками відомих вітчизняних та закордонних компаній, концернів та холдингів, які залученні до підготовки та реалізації навчальних програм, переорієнтації навчальних планів на збільшення частки практичної компоненти, масштабного впровадження програм стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням студентів.
На базі класу John Deere проводяться навчальні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями:
- 208 Агроінженерія;
- 274 Автомобільний транспорт;
- 201 Агрономія;
- 101 Екологія;
- 133 Галузеве машинобудування;
- 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
- 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
Для проведення лекційних та практичних занять з вивчення особливостей будування та експлуатації сучасної техніки «John Deere» запрошуються практики з фірми ТОВ «АГРІСТАР».
Лекції присвячені системам точного землеробства, історії розвитку AMS та можливостей і принципу роботи мережі «Starfire», особливості конструкції і експлуатації приймачів «Starfire», типів дисплеїв, комплектації самохідної техніки «John Deere» та систем автоматичного управління «Auto Trac».
Матеріальна база представлена демонстраційними стендами: кривошипно-шатунного механізму автотракторних ДВЗ; газорозподільного механізму автотракторних ДВЗ; системи охолодження автотракторних ДВЗ; системи мащення автотракторних ДВЗ; системи живлення автотракторних ДВЗ; системи запалювання бензинових і газових двигунів; джерел електричної енергії автомобілів та тракторів; споживачів електричної енергії автомобілів та тракторів; рульового керування тракторів і автомобілів; карданних передач та ведучих мостів тракторів і автомобілів; зчеплення та КПП тракторів і автомобілів; ходової частини тракторів і автомобілів; гальмівних елементів тракторів і автомобілів.
Вивчення конструкції поєднує демонстрацію вузлів та механізмів на стендах та за допомогою мультимедійного обладнання (відео, фото, 3D схеми).
На базі класу проводяться навчальні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями:
- 208 Агроінженерія;
- 274 Автомобільний транспорт.
Комп’ютерний клас використовується для дипломного та курсового проектування. Здобувачі вищої освіти мають вільний доступ до мультимедійного обладнання, комп’ютерів, презентацій, електронних підручників, посібників, джерел інформації в мережі Інтернет, програмних розробок кафедри та програмного забезпечення (система Pro/ENGINEER).
На базі лабораторії проводяться навчальні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями:
- 208 Агроінженерія;
- 274 Автомобільний транспорт;
- 133 Галузеве машинобудування.
У лабораторії обладнано 14 робочих місць для проведення лабораторних занять з вивчення конструкції, також передбачена можливість для здобувачів працювати над одним завданням у маленьких групах 2-3 особи. На робочих місцях забезпечена можливість: розбирання та збирання масляних насосів та арматури системи мащення бензинових та дизельних ДВЗ; розбирання та збирання масляних насосів та арматури системи мащення рульових механізмів АТЗ; розбирання та збирання паливних насосів високого тиску (ПНВТ) та арматури системи живлення бензинових та дизельних ДВЗ; розбирання та збирання бензинових та дизельних форсунок та газових дозаторів системи живлення бензинових та дизельних ДВЗ; розбирання та збирання циліндро-поршньової групи бензинових та дизельних ДВЗ; розбирання та збирання газорозподільного механізму бензинових та дизельних ДВЗ, а також їх систем охолодження; розбирання та збирання споживачів електричної енергії; розбирання та збирання джерел електричної енергії; розбирання та збирання вузлів систем запалювання бензинових ДВЗ; розбирання та збирання елементів трансмісії, а саме механічної КПП та АКПП (гідравлічної та варіатор). Також в лабораторії встановлений діючий розгорнутий стенд, на якому представлений макетний зразок мобільного енергетичного засобу (з повздовжніми розрізами усіх систем та механізмів МЕЗ). В робочому (ввімкненому) стані МЕЗ при русі колінчатого валу ДВЗ приходять в рух усі вали та рухомі деталі стендового устаткування (КПП, кардані вали та ведучий міст транспортного засобу.
В лабораторії знаходиться стаціонарна ділянка огляду технічного стану автотранспортних засобів з відповідним обладнанням для його проведення. Також передбачене робоче місце для проведення електронної діагности автомобілів, для чого передбачено обладнання (ArtiDiag100 TOPDON – діагностичний сканер з сенсорним екраном та операційною системою Android 5.0), за допомогою якого можна діагностувати понад 170 моделей автомобілів, в т.ч. й електромобілі, які стають дедалі популярнішими. Отже, майбутні фахівці мають можливість вивчати сучасні технології й застосовувати їх на практиці, що, безперечно, підвищує їх конкурентоздатність на ринку праці.