ФінГвардія на передовій фінансової грамотності

Війна порушила нормальне функціонування закладів освіти у багатьох регіонах нашої країни: вони були пошкоджені або зруйновані, а працівники були змушені покинути свої домівки.  Але, незважаючи на ці виклики, ми всі докладаємо неймовірних зусиль, щоб продовжувати освітню діяльність на високому рівні, стимулювати інтерес молоді до навчання та розвитку, створювати різноманітні можливості для їх самовдосконалення. Одним із варіантів підтримки і розвитку творчих здібностей здобувачів різних рівнів освіти стало проведення Всеукраїнського Турніру з фінансової грамотності.

У березні-квітні цього року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна під егідою Міністерство освіти і науки України за сприяння Громадської організації «Діловий клуб «Партнер» відбувся Другий Відритий Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності «FinCup-2024». Координатором Турніру була Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, а партнерами стали банківські та небанківські установи, громадські організації.

Для участі в Турнірі у 2024 році зареєструвалося – 131 команда з представників шкіл, коледжів та вищих навчальних закладів.

Турнір проходив у три етапи, на кожному з яких визначалися переможці, які проходили до наступного туру. Державний біотехнологічний університет представляла команда з красномовною назвою «ФінГвардія», яка була сформована з представників ННІ «Кіберпорт» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». До складу команди увійшли: Додіван Марія, Захаренко Сергій, Костенко Марія, Кутько Ян та Цапенко Кирило.    Змагання були дуже запеклими, але наша команда спромоглася увійти до десятки кращих і пройти до півфіналу.

На другому етапі команди повинні були  підготувати творчу роботу за тематикою, отриманою під час жеребкування. Цього разу нашій команді не вистачило декількох балів, щоб пройти до фіналу Турніру. Але «ФінГвардія» зовсім не розчарована, а сповнена сил і бажання покращити свій результат наступного року і здобути Перемогу!!!

Наші здобувачі – це надія та потенціал майбутньої сильної України. Висловлюємо щиру вдячність учасникам команди і викладачам кафедри фінансів, банківської справи та страхування, які допомагали команді проходити випробування: Жиляковій Олені Валеріївні, Близнюк Оксані Павлівні, Гороху Олександру Володимировичу, Малій Олені Григорівні, Андрющенко Ірині Сергіївні. У творчій співпраці можна досягти успіхів у різних сферах життя і, зокрема, у підвищенні рівня фінансової грамотності!!!

Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Нагаєва Г.О.