Посвята першокурсників в студенти ДБТУ

2 вересня на факультеті відбулась Посвята першокурсників у студенти Державного біотехнологічного університету.

На святі були присутні  керівництво факультету, науково-педагогічні працівники факультету,  представники студентського самоврядування, першокурсники  та їх батьки.

Із привітальними словами та побажаннями у подальшому навчанні виступили в.о. ректора ДБТУ Андрій КУДРЯШОВ, голова Вченої ради університету Андрій ОДАРЧЕНКО, декан факультету біотехнологій Олена  ЩЕРБАК,  заступники декана, завідувачі кафедр та професори факультету.

Студенти отримали важливу інформацію про організації освітнього процесу,  стипендії,  про можливості міжнародної академічної мобільності та про студентську  активність.

Бажаємо усім здобувачам факультету успіхів у навчанні, досягнення своєї мети,  невичерпного натхнення, здійснення мрій, а найголовніше Перемоги та Миру!