Відкриття Тижня маркетингу в ДБТУ та воркшоп “Soft skills таргетолога: без яких навичок не стати затребуваним спеціалістом з реклами в Facebook/Instagram”

Кафедра маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом відкрила свої двері для тижня маркетингу, який стартував 22 травня. Цей захід зібрав усіх зацікавлених у сфері маркетингу, надаючи їм унікальну можливість поглибити свої знання та розширити професійні навички.

Урочисте відкриття тижня маркетингу було засвідчене привітанням Ірини Лилик, Президента ГО “Українська Асоціація Маркетингу”, Голови Індустріального Гендерного комітету з реклами. Вона привітала всіх присутніх та наголосила на важливості цього заходу для розвитку маркетингової спільноти.

Першим із заходів тижня став воркшоп від Анни Каруник, молодого, талановитого таргетолога з 4-річним досвідом у налаштуванні реклами в соціальних мережах. Її виступ мав захоплюючу тему “Soft skills таргетолога: без яких навичок не стати затребуваним спеціалістом з реклами в Facebook/Instagram”.
Учасники воркшопу отримали цінні поради та інсайти від професіонала, які допоможуть їм покращити свої навички та зайняти високі позиції у світі реклами в соціальних мережах. Після цього захоплюючого воркшопу учасники тижня маркетингу залишилися надзвичайно задоволеними та мотивованими розширити свої знання й вдосконалити свої навички у маркетингу.

Тиждень маркетингу продовжується, і наша кафедра готує ще багато заходів та лекцій, які допоможуть учасникам розкрити потенціал у сфері маркетингу, управління репутацією та клієнтського досвіду.

Не пропустіть цю унікальну можливість покращити свої навички та знайти нові шляхи розвитку у сфері маркетингу!