Міжнародне співробітництво та академічна мобільність

Налагоджено контакти з фахівцями тваринницького та сільськогосподарського профілів у Латвійському університеті наук про життя і технології (Latvia university of life sciences and technologies).

Спільно з Інститутом свинарства і АПВ НААН започатковано селекційні дослідження щодо випробування в Латвії схем схрещування латвійських свиней зі свинями різних порід української селекції. Метою цих досліджень є отримання потомства, більш придатного до органічної технології утримання, ніж місцеві латвійські свині. Крім того, помісі мають характеризуватися вищими приростами живої маси, а також бути стійкішими до хвороб. Попередні результати досліджень досить обнадійливі.

Співпраця та волонтерська діяльність кінно-спортивного комплексу факультету біотехнологій кафедри технологій тваринництва і птахівництва Державного біотехнологічного університету з організаціями інших країн за період 2022-2023 р.р.: